.::Nikdo si nezaslouží tvoje slzy i pláč. Ten, kdo si je zaslouží tě nikdy nerozpláče::.
25. února 2OO9
Nuže, je to tu, vážení a milí!
Už hoooodně dlouho vám byly slibovány hory (doly snad ještě ne), a právě nyní nastává onen slavný okamžik. Jsem marod. To sice není onen slavný okamžik, tudíž ty zklamané obličeje laskavě schovejte, páč to hlavní teprve přijde. Nebudu to okecávat, jednoduše mě nebaví psát FF HP. Jenže! Nastal zlom! A to takovej, že mě napadla povídka, kterou jsem ihned hodila do počítače a, přestože to není zrovna nejlepší, dopsala jsem ji hned ten den (taky to podle toho vypadá) a to znamená, alespoň pro vás, že v nejbližší době, lépe řečeno za pár minut, ji sem hodim XD
Sice nvm, jak to bude s ostatníma rozepsanýma povídkama, ale myslím, nebo spíš doufám, že bych se už taky mohla dokopat k tomu něco sepsat a dopsat je. I když tomu teda moc nevěřim, ale buďme optimisti :D Každopádně prohlašuji, že pomalinku polehoučku by se na tyto stránečky mohl VRÁTIT ŽIVOT. I když to bude chtít hoooodně dlouhou resuscitaci, ale snaha bude ;D
Nu, toť asi vše. Pokud máte dotaz, či názor, máte možnost písnout nějaký výkřik do Diskuze, popřípadě do komentářů. (Hlavně u té povídce - btw, jmenuje se Pouť do pekla - bych vskutku vískala radostí a zářila štěstím nad jakýmkoliv produktem, vámi smyšleným ;D )

Hodně štěstí, málo pláče, do roka dva kudrnáče

pasu-Hanka

6. prosince 2008

Zdar, mládeži!

To byla doba, co? Myslím, že asi každej z nás zná to Školu - Základ života a věčného vědění, takže snad pochopíte, že to v týhle době holt není jednoduchý, zvlášť když už náš budoucí maturitní ročník čekají nové státní maturity. Vskutku děsivé a deprimující. Co my budem za ty tři roky dělat?

No každopádně trošku času by se i na psaní našlo, horší je, že už nás to nebere jako předtím. Holt vlna šílenství Harryho Pottera už přešla a, i když by třeba byly nápady, není chuť psát. Každopádně když vás někdy chytne rapl, tak tos tojí za to a už jedete. Horší pak už je, že vás za pár chvil opět pustí. No, ale to není to hlavní, co jsem vám chtěla.

Jen jsem vám tímto chtěla oznámit, že se chystá velká aktuálka - No dobře, přehánim, zas tak velká ne, ale tozhodně větší než obvykle -, jenže problém je v tom, že bych nejdřív musela dopsat, přepsat a upravit kapitolu k EBNB, což samo o sobě není tak jednoduchý, jak to vypadá. Navíc ve škole jsem v záchvatu obrovské nudy začala smýšlet další a další povídky, které jsem samozřejmě začala ihned psát, jenže i když mám představu, jak by to mohlo pokračovat, nějak nemám pro změnu nápad, v jaké formě to hodit do Wordu. No, ale já na to přijdu!

Každopádně, i když to tak nevypadá, nechci psaní nechat, protože mě to baví, přestože bych ráda zkusila i něco svýho, mám to dokonca v pár odstavcích rozpracovaný, jenže sem opět seknutá a ani nemám tolik času. Takže závěr: Mějte prosím ještě chvíli strpení a já jdu na Natalii.

Bye, bye...

Takže se po dlouhé, hodně dlouhé době zase ozýváme, a to s ne příliš dobrou zprávou. Máme s Pájou dilema - Psaní FF povídek nás už nebere tak moc jako předtím, máme jiné zájmy a starosti a jelikož jsme už v prváku, není ani škola jednoduchá. Je nám ale líto nedokončených povídek, které by si taky zasloužily dokončit, jenže další problém je se přemoct a napsat něco do wordu, což není jednoduché ani u jedné z nás, protože hned po jedné větě nás to přestane bavit a je to v háji. Ach ta lenost, že. Nicméně, nápady by možná byly, avšak jejich realizace je holt trochu (dost) složitější. Zatím to vypadá, na ještě hodně dlouhou pauzu, ale kdo ví. Třeba nás jednou chytne rapl a my budem psát jako o závod, i když je to dost naivní a nereálná představa, protože už takhle nemáme čas na to, co bysme chtěly. Njn, holt škola leze všude, i tam kde nemá co dělat. A víkendy jsou hrozně krátký + prázdnin je nedostatek.

Snad to s námi ještě vydržíte a budete mít strpení. Každopádně i kdybychom přestali s psaním FF HP, chtělybysme napsat alespoň něco svýho, což je mimochodem taky problém, protože k tomu zase nemáme příliš nápadů, a když už nápady jsou, tak se opět dostaví ta lenost je hodit na papír nebo do počítače. A ještě jedna maličkost, na kterou se mě ptala kámoška - STRÁNKY SE RUŠIT ZA ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ NEBUDOU!!!  Na to jsme na nich až moc makaly a věnovaly jim dost času.

No, to by bylo asi vše. Zatím se mějte, užívejte školičky, pruďte profesory (jen do nich!) a pokud byste měl někdo nějaký dotaz, klíďo se ptejte v komentech. Berem i kritiku čehokoliv, poznámky, postřehy, přání, prostě cokoliv :))

Tak jsme zase zpátky!!! Tábor byl úplně boží, ani se nám nechtělo domů, ale bohužel... :( Lidičky a hlavně naši oddíláci a vedoucí byli úpe super, a byla psina :D Navíc, představa, že už jen týden a budem muset zase do školy není nijak valná, takže jsme se jednoslovně schodli na tom, že bysme klíďo brali ještě těch pár týdnů, nebo třeba i měsíců prázdnin navíc, protože za ty dva měsíce se toho vážně nedá moc stihnout... A tábor bysme prodloužili taky :D:D No, každopádně to bohužel jaksi nejde, takže jsme zas tu a začínáme znvu se svými pokusy něco splodit...

Papá

Zdravíčko,

chtěly jsme vám jen oznámit, že v sobotu 9.8 jedem na tábor na dva týdny, takže po tu dobu tu zřejmě nic nepřibude a nevíme, jestli stihnem něco ještě tehle týden přidat. Každopádně pak už bude zbývat z prázdnin jen jeden jedinej malinkatej týden a pak už hurá do prváku, se kterým jsou spojený i taneční (bléééééééé), takže nevíme, jak to bude vypadat. No, je to ještě daleko, takže to necháme spát a budem užívat, dokud to jde ;)

Pasu

A jsou tu prázdniny, vážení čtenáři. Víte co to znamená? Kromě krátkých, ale celkem vyhovujících dvou měsíců jistě zaslouženého volna, máme konečně od učení pokoj a možnosti trávení těchto časů jsem v rámci možnosti neomezené! Nevím, jak pasu-Pavla, ale já, vzhledem k brigádám, návštěvám, táborům, výletům, dovolenýma já nevím čeho všeho ještě, bude psát! Ke konci roku to bylo dost těžký, každý učitel něco chtěl, aktivity do školy se množily a navíc ani nebyla inspirace a nálada. To se ale teď změnilo! Za včera a dnes jsem napsalal 18. kapitolu k ENP (ta se tu hned objeví) a chystám se psát i dál! Navíc, připravuju několik dalších povídek (zabte mě už někdo za tohle, to se mnou není možný), takže je sem asi hodím a pak budu na přeskáčku přidávat. Mno, ještě uvidím. Nicméně, doufám, že jste vydrželi čekat takovou dobu ( kdyby ne, ani se vám nedivím) a budete i nadále věrni našim stránkám :DD

Zatím ahoj a přeju hezké prázdniny!!!

pasu-Hanka

      
      
1

Sčítání lidu pro zachování existence těchto stránek :D

*KLIK* (10841 | 100%)
Tyto povídky nebyly napsány za účelem zisku. Všechny postavy, jejich charaktery, a místa použité v knihách patří J. K. Rowlingové.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one