.::Nikdo si nezaslouží tvoje slzy i pláč. Ten, kdo si je zaslouží tě nikdy nerozpláče::.

6. prosince 2008

Zdar, mládeži!

To byla doba, co? Myslím, že asi každej z nás zná to Školu - Základ života a věčného vědění, takže snad pochopíte, že to v týhle době holt není jednoduchý, zvlášť když už náš budoucí maturitní ročník čekají nové státní maturity. Vskutku děsivé a deprimující. Co my budem za ty tři roky dělat?

No každopádně trošku času by se i na psaní našlo, horší je, že už nás to nebere jako předtím. Holt vlna šílenství Harryho Pottera už přešla a, i když by třeba byly nápady, není chuť psát. Každopádně když vás někdy chytne rapl, tak tos tojí za to a už jedete. Horší pak už je, že vás za pár chvil opět pustí. No, ale to není to hlavní, co jsem vám chtěla.

Jen jsem vám tímto chtěla oznámit, že se chystá velká aktuálka - No dobře, přehánim, zas tak velká ne, ale tozhodně větší než obvykle -, jenže problém je v tom, že bych nejdřív musela dopsat, přepsat a upravit kapitolu k EBNB, což samo o sobě není tak jednoduchý, jak to vypadá. Navíc ve škole jsem v záchvatu obrovské nudy začala smýšlet další a další povídky, které jsem samozřejmě začala ihned psát, jenže i když mám představu, jak by to mohlo pokračovat, nějak nemám pro změnu nápad, v jaké formě to hodit do Wordu. No, ale já na to přijdu!

Každopádně, i když to tak nevypadá, nechci psaní nechat, protože mě to baví, přestože bych ráda zkusila i něco svýho, mám to dokonca v pár odstavcích rozpracovaný, jenže sem opět seknutá a ani nemám tolik času. Takže závěr: Mějte prosím ještě chvíli strpení a já jdu na Natalii.

Bye, bye...

06.12.2008 10:40:04
pasu

Sčítání lidu pro zachování existence těchto stránek :D

*KLIK* (10836 | 100%)
Tyto povídky nebyly napsány za účelem zisku. Všechny postavy, jejich charaktery, a místa použité v knihách patří J. K. Rowlingové.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one