.::Nikdo si nezaslouží tvoje slzy i pláč. Ten, kdo si je zaslouží tě nikdy nerozpláče::.
A je to zase tady...

Zdravím lidičky,

chtěla jsem vám jen oznámit, že si dávám menší pauzu. Poslední dobou mi psaní nejde, ne že by nebyly nápady, spíš mě přepadla lenost, a tak si dám chvilku oraz. Samozřejmě, když budu mít chuť, budu psát jak mourovatá, ale takhle to vážně nemá cenu, když se do toho musím nutit. Sami víte, že ty kapitolky pak nemají tu úroveň a nejsou tak povedené. To, co jsem napsala v poslední době jsem ze sebe vyloženě vymáčkla a taky to podle toho vypadá :((

Nevím, na jak dlouho to bude, ale počítám, že tak týden nic nepřibude. Možná příští pátek nebo sobotu, ale nic neslibuju. Hodlám nejdřív dokončit HPaJB a pak se asi vrhnu na Elitní bystrozorku Natalii Black, protože ten příběh se mi v hlavě odvíjí už hodně dlouho.

Možná jste si všimli, ale vymazala jsem všechny kapitolky k Moři plné tajemství - hodlám ho trošku předělat, protože když jsem si to po sobě četla, připadalo mi to hrozně jednoduché a nezáživné. No, máte se snad na co těšit :))

Ohledně Stínů minulosti... U téhle povídky jsem se zasekla. Je to stejný problém jako u Moře a mám chuť ji smazat a přepsat znovu. Nicméně na to jsem moc líná a tak mi nezbude nic jiného, než ji časem dokončit, ale nejdřív počkat, až mě to zase chytně. Mám to vymyšlený dopředu, tak snad to nezapomenu, ale jelikož teď nemám náladu tu povídku psát, nebudu se do toho raději nutit, protože pak by to dopadlo katastrofálně a já bych nadávala sama sobě.

No, tak to je asi všechno, co jsem chtěla. Svoje názory můžete psát do komentářů, za to bych byla opravdu moc ráda, a zatím se teda mějte se hezky a úžívejte života!

pasu-Hanka

04.02.2008 16:47:47
pasu

Sčítání lidu pro zachování existence těchto stránek :D

*KLIK* (10836 | 100%)
Tyto povídky nebyly napsány za účelem zisku. Všechny postavy, jejich charaktery, a místa použité v knihách patří J. K. Rowlingové.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one