.::Nikdo si nezaslouží tvoje slzy i pláč. Ten, kdo si je zaslouží tě nikdy nerozpláče::.
      
Omlouvám se,  ale v nejbližší době nebupřibude žádná kapitolka k mím povídkám. Je k tomu hned několik důvodů teď mám až do konce roku každý týden nějakou akci.
Dalším důvodem je, že jsem byla tento víkend na závodech světlušek jako vwedoucí a moje holky, který vedu vyhrály, což znamená, že postupují do kraje a nevím, jestli jsou na takové úrovni s vědomostmi, aby tam uspěli. Proto budou mít třikrát týdně "nalejvárnu", kterou musí někdo připravit a ten někdo jsem já. Takže se dny ve kterých můžu něco napsat scvrkli na minimum a to bych se ještě někdy mohla skusit učit.
Od 20 do 26 června jsem ve Švýcarsku, takže jen další zkrácení doby.
Ale abych vás moc neděsila v počátači mám už skoro napsanou jednu kapitolku k Potomkovi chybí mi tak asi jen 6 stránek epilog k Nezvratnému osudu bude během několika dní dopsaný, takže na něj se těšit můžete. Návrat je ve stádiu přepracování, takže se můžete těšit na více akce, méně komplikovaných vztahů a propracovanější příběh.
Doufám, že si počkáte, snad to bude psát za to.
    Pasu-Pavla
18.05.2008 21:59:43
pasu

Sčítání lidu pro zachování existence těchto stránek :D

*KLIK* (10840 | 100%)
Tyto povídky nebyly napsány za účelem zisku. Všechny postavy, jejich charaktery, a místa použité v knihách patří J. K. Rowlingové.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one