.::Nikdo si nezaslouží tvoje slzy i pláč. Ten, kdo si je zaslouží tě nikdy nerozpláče::.

Větší menší dilema... :(

Takže se po dlouhé, hodně dlouhé době zase ozýváme, a to s ne příliš dobrou zprávou. Máme s Pájou dilema - Psaní FF povídek nás už nebere tak moc jako předtím, máme jiné zájmy a starosti a jelikož jsme už v prváku, není ani škola jednoduchá. Je nám ale líto nedokončených povídek, které by si taky zasloužily dokončit, jenže další problém je se přemoct a napsat něco do wordu, což není jednoduché ani u jedné z nás, protože hned po jedné větě nás to přestane bavit a je to v háji. Ach ta lenost, že. Nicméně, nápady by možná byly, avšak jejich realizace je holt trochu (dost) složitější. Zatím to vypadá, na ještě hodně dlouhou pauzu, ale kdo ví. Třeba nás jednou chytne rapl a my budem psát jako o závod, i když je to dost naivní a nereálná představa, protože už takhle nemáme čas na to, co bysme chtěly. Njn, holt škola leze všude, i tam kde nemá co dělat. A víkendy jsou hrozně krátký + prázdnin je nedostatek.

Snad to s námi ještě vydržíte a budete mít strpení. Každopádně i kdybychom přestali s psaním FF HP, chtělybysme napsat alespoň něco svýho, což je mimochodem taky problém, protože k tomu zase nemáme příliš nápadů, a když už nápady jsou, tak se opět dostaví ta lenost je hodit na papír nebo do počítače. A ještě jedna maličkost, na kterou se mě ptala kámoška - STRÁNKY SE RUŠIT ZA ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ NEBUDOU!!!  Na to jsme na nich až moc makaly a věnovaly jim dost času.

No, to by bylo asi vše. Zatím se mějte, užívejte školičky, pruďte profesory (jen do nich!) a pokud byste měl někdo nějaký dotaz, klíďo se ptejte v komentech. Berem i kritiku čehokoliv, poznámky, postřehy, přání, prostě cokoliv :))

24.09.2008 10:55:26
pasu

Sčítání lidu pro zachování existence těchto stránek :D

*KLIK* (10836 | 100%)
Tyto povídky nebyly napsány za účelem zisku. Všechny postavy, jejich charaktery, a místa použité v knihách patří J. K. Rowlingové.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one