.::Nikdo si nezaslouží tvoje slzy i pláč. Ten, kdo si je zaslouží tě nikdy nerozpláče::.

Doba: 7. ročník Pobertů ; po škole
Typ: romantika, humor
Postavy: Elizabeth Nikol Potterová (Autp), Lily Evansová, Olivia Morrisnová (Autp), Poberti a další...
Upozornění: -žádné-
Popis: Elizabeth N. Potterová je mladší sestra bradavického chytače Jamese Pottera, což jí život rozhodně neulehčuje. Milostné problémy má asi jako každá puberťačka, ale co když se do ní zamiluje Bradavický proutník a děvkař? Jak se rozhodne? Jak se vyrovná s občasnými zvláštními viděními, která jí nahání hrůzu? Dokáže si v čas spojit určité indicie a zachrání životy svých blízkých? Odolá zlu nebo podlehne a zradí své přátele?
Stav: DOKONČENÁ (19.kapitol + Epilog) 
Autor: pasu-Hanka

Slovo autora: Nuže, je tu definitivní konec. Tuhle povídku jsem měla moc ráda, vždycky jsem si u ní odpočinula a mám pocit, že jsem do ní dala kus sebe. Vymýšlet různé kraviny, hlášky, snad i zábavné situace - to mě prostě bavilo a užívala jsem si to. Upřímně jsem ani nevěřila v to, že tenhle příběh dotáhnu do konce. Začalo to tím, že jsem z nudy napsala první kapitolu a už jsem nevěděla, jak dál. Neměla jsem žádný návrh, nápad na děj, prostě nic. Celé to byla improvizace a až pak mě napadlo: Proč to dělat jako každou Pobertovskou povídku? Proč to zevšednit? Proč popisovat nudný sedmý ročník, když můžu zasadit něco extra? - A takhle nějak jsem se dostala k nápadu s andělem. Je to možná moc přehnané, ale přesto jsem se snažila z Liz neudělat Mary-Sue, paní Dokonalou. I ona má své chyby, tak jako každý. A to, že jsem si přála happy-end? Proč ne? Oběti jsem započítala, i když třeba nebyly tolik "podstatné", ale prostě jsem tuhle válku trochu zmírnila.

Epilog je trošičku delší, ale je v něm to, co jsem tam chtěla napsat, i když je možné, že jsem na něco zapomněla. Pokud by byly nějaké dotazy, klidně pište do komentářů. Jinak bych vám chtěla poděkovat za to, že jste tuhle povídku četli až do konce, že jste drželi se mnou za jeden provaz a pomohli mi ji dokončit. Vaše názory, které jste mi psali, mi dodávaly sílu, potřebnou šťávu, ale taky mě někdy vracely do určitých mezích a připomínaly mi, abych to zase mo nepřeháněla a nezdokonovala postavy v příběhu až k úrovni boha.

Na závěr bych vás ještě poprosila, jestli byste mi naposledy nenapsali, jak na vás povídka působila, co se vám líbilko a co zase ne, prostě takový celkový, závěrečný názor. Byla bych vám za to vážně moc vděčná :D

Epilog

Lidičky, strašně moc se omlouvám, ale teď jsem nebyla týden u počítače a, přestože jsem měla kapitolu i epilog dopsaný hned v sobotu, nešel nám net, což mě neuvěřitelně štvalo, ale prostě jsem to nemohla vložit. A v úterý, když jsem se k němu dostala, se to zase tak hrozně sekalo, že to prostě nešlo... Každopádně jsem teď zpět a se mnou i nová kapitola k ENP. Děkuju těm, kteří věrně čekají na další kapitolky, opravdu - jste skvělý! Tahle kapča je věnovaná vám všem, co čtete naše povídky, a doufám, že se vám bude líbit :D Prosím, komentujte - díky moc...

19. KAPITOLA

18. kapitola

No, lidičky, blížíme se do finiše. Ještě tak dvě, tři kapitolky a bude end. Ale snad se vám bude líbit i tahle kapča, teď jsem ji dopsala a jse s ní docela spokojená. :D Moc vás prosím o komentíky a kdy tu bude pokráčko... Možná bych ho stihla už dneska, ale i kdyby tak ho stejně vhodím, až tu bude tak 26 komentů :DD Mno, tak si to užijte a přeju příjemný čtení :)

17. Kapitola

Takže tu máte další kapitolku k ENP. Myslím, že už jich bude tak maximálně pět, možná ještě míň, ale ještě nevím. Uvidíme, jak se to nakonec všechno vyvine. Moc vám děkuju za komentáře, fakt mě potěšily a doufám, že budete komentovat i teď, protože čím víc je tu komentářů, tím víc mě to nutí a povzbuzuje napsat vám sem další kapču :DD Tak doufám, že se bude líbit, já osobně jsem s ní spokojená, a přeju hezké počtení :)))

16.kapitola

Další kapitolka k ENP je tu :D Doufám, že se vám bude líbit, protože je podle mého až moooooc dlouhá, zatím nejdelší co jsem napsala, ale zato myslím, že se mi povedla :DD Vím, že samochvála smrdí, ale čas od času zase neuškodí, ne? Aspoň vám touhle kapčou vynahradím tu u HPaJB (K HPaJB mám kpču rozepsanou, ale pořád to ještě není ono, tak to musím nějak sesmolit dohromady :))) JInak vám moc děkuju za komentáře a pokráčko bude tak po... 28 komentících, hm? To zvládnete, ne? Určitě jo :DD No, tak už konec keců a hezké počtení :))

15.kapitola

Tak a je to tu. Čtrnáctá osudová kapitolka :D Podle mého je docela dlouhá, ale vy si to jistě zasloužíte za to, jak pěkně komentujete. Vážně díky moc za vaše názory, jsem za ně fakticky ráda. Tahle kapča je věnovaná všem a zase prosím pište komenty :) Ty vždy potěší - i kritika :D Jinak, budu se snažit neudělat z Liz Mary-Sue, doufám že ještě není pozdě - trochu to budu muset omezovat, vím :)) No, nebudu vás už zdržovat, tak se pusťte do čtení

14.kapitola

Jsem zpět a se mnou i nová kapitolka k ENP. Doufám, že se vám bude líbit, i když další je zaručeně lepší (skromností zrovna moc netrpím, co?), nicméně na tu si musíte ještě počkat anebo když budete komentovat, vložím ji sem dřív, než zamýšlím :D Ono prakticky stejně vždycky záleží jen na vás :)))

Každopádně se teď jsu vrhnout na HPaJB, takže zatím papa a přeju hezké počtení :)))

13.kapitola

Takže vážení, máte tu další kapitolku k Elizabeth... Teď jsem ji dopsala a myslím, že delkově je na celkem dobrý úrovni, ne? :D Jinak počítám s tím, že už brzy tuhle kapitolovku dokončím, protože už toho není nic moc co více psát a nic se nemá přehánět :))) Pokusila jsem se, aby z Liz nebyla Mary-Sue, tak snad jsem to aspoň trochu omezila. Pokráčko k Jessice píšu, trošku jsem se tam zasekla a čekám na políbení od mojí múzy, která se někam vypařila ;) No, užijte si kapču a nezapomínejte komentovat! Budu za to moc ráda a rozhodně se tím víc budu snažt co nejrychleji psát k nějaké své povídce =o))

P.S.: Jo a trošku si v téhle kapitolce vymýšlím, tak to prosím berte s rezervou ;))

12. kapitola

Tak jsem tu, lidičky, po dlouhé době s další kapitolkou. Je dost zmatená a taková nic moc, ale taky hodně důležitá pro další děj :D Berte to prosím trošku s nadhledem, teď jsem ji dopsala v dost vyřízeným stavu po tom dnešním dnu (tak trochu jsme slavili), tak se mnou prosím mějte slitování :))) A pište komentíky, ať mám co číst ;)) Pokráško se pokusím napsat co nejdřív, slibuju. Takže konec keců a vzhůru do čtení!!!!

11.kapitola

Sčítání lidu pro zachování existence těchto stránek :D

*KLIK* (10841 | 100%)
Tyto povídky nebyly napsány za účelem zisku. Všechny postavy, jejich charaktery, a místa použité v knihách patří J. K. Rowlingové.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one