.::Nikdo si nezaslouží tvoje slzy i pláč. Ten, kdo si je zaslouží tě nikdy nerozpláče::.

Povídka: Lily Melody Potterová
Doba:
6. ročník HP
Typ:
romantika, dobrodružné, depresivní
Postavy:
Lily Melody Potterová (Autp), Harry Potter, James a Lily Potterovi, Remus Lupin, Sirius Black, Albus Brumbál, lord Voldemort, Ron Weasley, Hermiona Grangerová a další...
Upozornění:
ignoruji fakt, že má Voldemort viteály
Popis:
Lily M. Potterová se znovu, po čtrnácti letech vrací do rodné Anglie, jelikož to vážná situace vyžeduje. Jaké bude setkání s bratrem, který ji prakticky v životě neviděl? Dokáží se probojovat až do svého cíle, zabít Voldemorta a žít konečně spokojený život? co když se objeví jisté komplikace? Jak se s nimi vyrovnají? Přežijí vůbec válku a zachrání svět?
Stav:
 nedokončená
Autor: pasu-Hanka

Čauky děcka :) Udělala jsem menší čistku, zrušila epilog k Lily Melody Potterové a hodlám v týhle povídce dál pokračovat s tím, že se nebude jmenovat Světluška v temnotách nýbrž stále Lily Melody Potterová. Z čehož vyplývá že Světlušku jsem prostě zrušila :) Omlouvám se za zmatky a mějte se krásně ;) papa (mimochodem, předchozí kapitolu č.25 jsem taky upravila :) )

Změna plánu, vážení, ruším epilog, kterým tahle kapitola měla původně být, a budu v téhle povídce dál pokračovat, což znamená, že ruším Světlušku v temnotách, která měla být pokračováním a dvě povídky prostě smrsknu do jedné :) Tak uvidíme, jak to dopadne :)

24.kapitola - Odhalení šokující pravdy

23.kapitola - Možná je to tak lepší...

22.kapitola - Láska lorda Voldemorta

21.kapitola - Zakázané ovoce nejlíp chutná

20.kapitola - Posily

19.kapitola - Naděje

18.kapitola - To snad není pravda!

Upozornění: budu z technických důvodů psát v ich-formě (za Lily), ale taky v er-formě, jak tomu bylo doposud (to když u toho Lil nebude nebo bude mino :D)

17.kapitola - Denní věštec

Sčítání lidu pro zachování existence těchto stránek :D

*KLIK* (10841 | 100%)
Tyto povídky nebyly napsány za účelem zisku. Všechny postavy, jejich charaktery, a místa použité v knihách patří J. K. Rowlingové.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one