.::Nikdo si nezaslouží tvoje slzy i pláč. Ten, kdo si je zaslouží tě nikdy nerozpláče::.

Povídka: Moře plné tajemství
Doba: 6. a 7. ročník HP
Typ: humor, dobrodružné, romantika, tragédie, hodně depresivní
Postavy: Sabrina Loryová (Autp), Harry Potter, Sirius Black, Remus Lupin, Severus Snape, Lucius Malfoy, Ron Weasley, Hermiona Grangerová, Ginny Weasleyová, Neville Longbottom, Draco Malfoy, lord Voldemort a další
Upozornění: Češtináři pozor! :)
Popis: Sabrina Loryová je obyčejná, i když trochu nevychovaná a prudší, dívka z dětského domova, kam se dostala už jako malá. Nemá tušení, kdo jsou její rodiče ani odkud pochází. Její život je vlastně takový boj opřežití, zvlášť s jejími vrstevníky, kteří ji nenávidí a opovrhují jí za 'podivnosti', které se kolem ní dějou. Strach z okolí schovává za drzá slůvka, která vypouští ze svých úst, jen aby ještě víc rozčílila nebo provokovala dotyčné osoby. Pak ale přijde zvrat, který překope její život od základů. Objeví se mezi šílenci, kteří o sobě tvrdí, že jsou kouzelnící a snaží se jí nakukat, že ona je stejná jako oni. Kolem ní prý zuří otevřená válka s jakýmsi černokněžnickým týpkem, který si nechává říkat lord Voldemort, a proti němu prý oni bojují. Navíc ho má zastavit jeden brejlounek, který vypadá jako by neuměl do pěti počítat. Jak se s tím vším dívka vyrovná?
Stav: nedokončená
Autor: pasu-Hanka

Další vyhrabaná kapitolka je k povídce Moře plné tajemství. Psala jsem to už dávno a znovu se mi to upravovat nechce, přestože se mi to celkově nezdá, takže to asi ke čtení moc nebude...

Je mi líto vážení, ale necházím se (opět) v autorské krizi, takže vkládám jen kapitolku, kterou jsem měla už napsanou delší dobu. Je k povídce Moře plné tajemství a je doooooost dlouhá - 11,5 A4. Tak doufám, že to oceníte a byla bych hrozně ráda, kdybyste napsali vaše názory a komentovali :D Jinak ENP - vymýšlím a napíšu, EBNB - musím překonat lenost a krizi a sesmolit něco ze sešitu do počítače, a 3M - mám půlku kapči a vymýšlím jak navázat dál. Toť ode mě asi vše, doufám, že si kapitolu užijte a prosím o komentáře! :)

Slovo autora: Dámy a pánové, je tu nová povídka. Už ji sice někteří z vás znají, protože četli, tuším, první tři kapitoly, ale jelikož jsem s ní nebyla spokojená, rozhodla jsem se ji předělat a s výsledkem už spokojená sem. Je sice stále ještě rozepsaná a chtěla jsem ji sem dát až dýl, ale jelikož jsem přemýšlela a dospěla k názoru, že píšu pro sebe, baví mě to a tudíž si to můžu vložit kdy chci, tak je to tu. Doufám, že si to někdo z vás přečte, záleží jen na vás, ale pokud ano, prosím vás o komentáře a názory. Díky moc. (Mimochodem, předělala jsem i obrázek k týhle povídce :D)

 

Sčítání lidu pro zachování existence těchto stránek :D

*KLIK* (10841 | 100%)
Tyto povídky nebyly napsány za účelem zisku. Všechny postavy, jejich charaktery, a místa použité v knihách patří J. K. Rowlingové.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one