.::Nikdo si nezaslouží tvoje slzy i pláč. Ten, kdo si je zaslouží tě nikdy nerozpláče::.

Název: Nezvratný osud?

Doba: Po válce

Typ: depresivní, romantika, dobrodružné

Postavy: Alexandra Eleanor Raddle Filichnich Snape (Autp), Severus Snape, Harry Potter, Honzík (Autp) a další...

Upozornění: -žádné-

Popis: Alexandra Eleanor Raddle Filichnich Snape se po šesti letech vrací opět do Bradavic, aby našla svého otce, který jako jediný dokáže zachránit jejího šestiletého synka Honzíka. Čas se ale krátí, není ho nazbyt. Jak dopadne setkání s otcem a životní láskou, když se s nimi po tolika letech znovu setká? Odpustí jí, že odešla? A proč vlastně tehdy tak náhle zmizela? Podaří se Snapeovi zachránit malého Honzíka, který je pro Sašu neboli Alexandru vším? A kdo je jeho otec? Jak se s tím vším vyrovná on?

Stav: dokončená

Autor: pasu-Pavla

Jsem zpátky, doufám, že vás to potěší :D,  budu se snažit přidávat, ale nevím, jak to bude, můj počítač vypověděl poslušnost a většina napsaných kapitol šla do kytek. Snad vás tenhle epilog potěší a je možný že tohle není poslední kapitola, že někdy v budoucnosti napíšu pokryčko, ale to je zatím ve hvězdách. Příjemné čtení.

Pasu-Pavla

Tak vám přináším další kapitolku, možná vás to překvapí, ale je poslední. Nezvratný osud měl původně pouze prolog, dvě kapitoly a epilog, teď jsme se dostali na 4 kapitoly. Doufám, že se vám tato povídka líbila. Tato kapitolka je věnovaná Marsovi. A poděkování patří těmto úžasným lidem, bez kterých bych tuhle povídku nenapsala, díky KnP, Zuzi-růže, Vrtulníček, Žděnďa, Mademaselle a Pasu – Hanka.  

Přeji pěkné čtení Pasu -Pavla

4. kapitola - Ach ne

Laboratoř

Laboratoř

3.Kapitola - To není možné


Tak jsem se umoudřila, sice si myslím, že dvacet komentářů není moc, ale no radši nic. I přes tuhle zkušenost dávám dneska limit a ten je 22 komentářů a tentokrát neustoupím. Přeji ěkné počteníčko, Pasu - Pavla

Tak tu je po delší přestávce druhá kapitolka k Nezvratnému osudu. Jsem opět doma na rodné hroudě a hlavně u svého počítače s českou klávesnicí, a tak už nic nebrání nové kapče, aby se představila světu. Doufám, že se vám bude líbit.  Limit pro další kapču, která už je mimochodem taky napsaná je 20 komentářů od různých osob, přičemž se moje komentíky nepočítají. Věřím, že to zvládnete. Kapitolka zatím není obetovaná, jak už jsem psala Hanka je mírně mimo provoz. Takže prosím omluvte chyby, bohužel jich asi nebude málo.

 Pasu – Pavla

 2. kapitola - Kdys mi to chtěla říct? Až mu bude padesát?

Milý čtenáři, je tu historicky první kapitolka k povídce Nezvratný osud? Konečně je opravena a je tu jen a jen pro vás! A tak trochu i pro mě :DD Doufám, že se bude líbit, budete komentovat a jen tak mimochodem dávám zkušební minilimitek 12 komentářů :))) Pište, prosím, své názory, opravdu moc mě zajímají a jsem staršně zvědavá, jestli se vám bude tahle povídka líbit. Nuže, přeji hezké počtení a hurá do příběhu!!!

beta-read: pasu-Hanka

1.Kapitola - Setkání po letech

Slovo autora: Tato povídka je mírně depresivní a musím říct, že mě napadla v hodně velké depresy. Doufám, že se vám bude líbit.

Pasu-Pavla

Prolog

Sčítání lidu pro zachování existence těchto stránek :D

*KLIK* (10841 | 100%)
Tyto povídky nebyly napsány za účelem zisku. Všechny postavy, jejich charaktery, a místa použité v knihách patří J. K. Rowlingové.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one