.::Nikdo si nezaslouží tvoje slzy i pláč. Ten, kdo si je zaslouží tě nikdy nerozpláče::.

Povídka: Splněné přání
Doba: 6. ročník Pobertů
Typ: romantika, dobrodružné, tragédie
Postavy: Kate Dawsnová (Autp), Poberti, Lily Evansová a další...
Upozornění: Je to moje prvotina a taky to podle toho vypadá, takže raději ani nečíst :) A pokud se do toho příběhu přece jen pustíte, naberte předem hodně trpělivosti ;)
Popis: Kate Dawsnová je mladá čarodějka, která se už v šestnásti dokáže sama přemisťovat (přenášet), kam chce a nezáleží na tom, zda je na to určité místo použitá například bariéra proti přemísťování. Přesně tímto způsobem se jednoho dne dostane do Bradavic, kde je nucena jistou dobu zůstat. Jak to ale dopadne, když zjistí, že je dědičkou zakladatelů Bradavic a navíc se o tom nějakým způsobem dozví i lord Voldemort?
Stav: dokončená (15.kapitol + Epilog)
Autor: pasu-Hanka

Slovo autora: Vím, že některé z vás tímhle zklamu, naštvu nebo dokonce rozzuřím, ale bohužel je tu konec téhle kapitolovky. Abych řekla pravdu, měla jsem to celé vymyšlené úplně jinak, ale jelikož sem se do té povídky tak nějak zamotala, musela jsem to prostě ukončit. Možná, že se tu časem objeví takové nějaké volné pokračování nebo dokonce i jiná povídka podobná téhle, ale zatím nic takového neplánuji. Takže doufám, že se vám kapitolovka Splněné přání líbila a moc děkuji všem, kteří jste psali komentáře nebo tu slátaninu vůbec četli. Budu se teď věnovat ostatním povídkám, ale hlavně LMP, HPaJB a myslím, že asi začnu přidávat i kapitolky k MPT - to až podle toho, jak dopadne hlasování v anketě, kterou sem v nejbližší době vložím. Mno, takže to by bylo. Tohle je moje první dokončená povídka a vlastně i taky první v mé spisovatelské kariéře :) Mám nápady ještě na další povídky, jednu mám dokonce rozepsanou, takže se rozhodně máte na co těšit ;) Toť vše ke slovu autora a vzhůru do děje epilogu!

P. S.: pokud byste ten Epilog nepochopili, nezoufejte. Já sama tomu moc nerozumím :-}

                                                                      Epilog

Proklatý ples

Přípravy na ples

Úplněk

Remusovo prokletí

Mezi životem a smrtí

Splněný sen

Vysvětlení

Věštba

Rodokmen

1

Sčítání lidu pro zachování existence těchto stránek :D

*KLIK* (10841 | 100%)
Tyto povídky nebyly napsány za účelem zisku. Všechny postavy, jejich charaktery, a místa použité v knihách patří J. K. Rowlingové.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one