.::Nikdo si nezaslouží tvoje slzy i pláč. Ten, kdo si je zaslouží tě nikdy nerozpláče::.

SPNO

Povídka: Spletitá pavučina nitek osudu
Doba: 7.ročník Pobertů
Žánr: romantika, dobrodružné
Postavy: Alice LaTeaseová-Lupinová (Autp), Poberti, Lily Evansová, Lucius Malfoy, Albus Brumbál, Severus Snape a další...
Upozornění: - žádné-
Popis: Z Austrálie přijíždí do Anglie sedmnáctiletá Alice LaTeasová, jež se po odhalení pravdy vydává hledat své vlastní rodiče, kteří ji kvůli hrozícímu nebezpečí schovali do opatrovnictví adoptivním rodičům daleko od země, kde se narodila. Sedmý ročník svého studia hodlá dokončit ve škole čar a kouzel v Bradavicích, kam podle získaných informací chodí i její bratr Remus Lupin.
I přesto, že jsou ti dva dvojčata, nejsou si skoro vůbec podobní. Alice má narozdíl od bratra oči modrozelené, orámované hustými černými řasami, a vlasy nádherné černé, které ji v nádherných prstýncích spadají až do půlky zad.
Jako studentka je, stejně jako bratr, inteligentní, nadaná a velice šikovná, každý učitel na australské škole magie, i přestože není žádný svatoušek, jen vychvaloval a dával ostatním na vzor. Jak ale dopadne dívčino setkání s rodiči? A jak bude reagovat její bratr? Zvykne si v Bradavicích a najde si přátele? Hrozí jí snad ještě stále nebezpečí, kvůli kterému ji Lupinovi schovali do bezpečí?
Stav: nedokončená
Autoři: Wiwa , pasu-Hanka a pasu-Pavla

takže je to tu, dámy a pánové, Wiwa napsala další kapitolku ke společné povídce SPNO, tak vám přeju, aby se líbila a na další se můžete těšit ode mě, pasu-Hanky (i když ještě nevím kdy)

10.kapitola

9.Kapitola- Co jsem komu udělala by Pasu-Pavla

tak je tu další část společné povídky a já jsem hrozně ráda, že jsem stihla termín tak tak. Wiwi, je to na tobě.

Tak! Je tu další kapča k SPNO a já se k ní hrdě hlásím, protože si myslím, že se mi celkem povedla! Zvlášť jsem pyšná na ten konec, protože jsem tam psala naprostý koniny, ale o to víc doufám, že vás to snad pobaví. Kdyby něco vadilo, nebo se nelíbilo, kldině pište, budu za kritiku ráda, i když nějaký ten kladný názor rozhodně taky potěší :DD Hezké počtení a další kapču můžete čekat o pasu-Páji do dvou týdnů :)))

P.S.: S tou francouzštinou to prosím berte s rezervou. Hledala jsem to jen ve slovníku :)

8.kapitola

Takže Wiwa písla další kapitolku ke společné povídce SPNO, tak si ji užijte :D Další píšu já, pasu-Hanka. Sice nevím, jak to udělám, ale snaha bude

7.kapitola

Vím, že jsem vás nechala na tuhle kapču dlouho čekat, ale dlouho jsem nevěděla, jak navázat na Haničku, a když už jsem na to přišla, tak jsem měla problém s microsoft office. Ale teď už je kapitolka tady, a čekám, jak se k ní postaví další ve štafetě - Wiwy, je to na tobě.
Pasu - Pavla

tak jsem sesmolila další kapitolku ke společné povídce SPNO, ale abych pravdu řekla, nestojí za nic. nic se v ní neděje, je to nezáživný...hold jsem za ten měsíc, nebo jak dlouho už to mám na triku, nedostala žádnej nápad :(( Nechám to na pasu-Páje, co vymyslí ona :D

5.kapitola

2. kapitola - Marauders a Lupinová

1.Kapitola - Zjišťuji...

1

Sčítání lidu pro zachování existence těchto stránek :D

*KLIK* (10841 | 100%)
Tyto povídky nebyly napsány za účelem zisku. Všechny postavy, jejich charaktery, a místa použité v knihách patří J. K. Rowlingové.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one